Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen

De Salons de Romree in Grimbergen liggen vlakbij de A12 en de Brusselse Ring. Deze voormalige vierkantshoeve uit de 18de eeuw beschikt over 10 polyvalente zalen tussen 35 en 350m2 die een voor een met veel smaak en originaliteit ingericht werden.

De locatie gaat perfect over in de groene omgeving die een en al rust uitstraalt. Een professioneel en zeer ervaren team zorgt ervoor dat elk type event tot in de puntjes geregeld is. De Salons de Romree bieden ook een zeer verfijnde, gastronomische keuken aan. Comfortabele parking.

Vergaderingen

De Salons de Romree beschikken over vergaderzalen die tussen de 10 en de 220 personen kunnen verwelkomen. De bijzonder professionele aanpak van het ervaren team garandeert een naadloos verloop van uw meeting. Vlakbij de A12 en de Ring van Brussel.

Congressen

De Salons de Romree liggen op een groot domein, omgeven door een oase van groen en rust. Deze congreslocatie beschikt over ruim 1.200m2 polyvalente zalen, omringd door prachtige terrassen en tuinen. Vlakbij de A12 en de Brusselse Ring.

Evenementen

In De Salons de Romree kan u terecht voor al uw familiale of bedrijfsfeesten in een uniek historisch, smaakvol en groen kader. Een vlekkeloze organisatie en een verfijnde gastronomie staan garant voor een geslaagd event. Ruime parkingfaciliteiten.

Capaciteit

Room nameU-shapeTheatreSchoolReceptionBanquet
Schuur35060220165400210
Hofstee12227704010070
Portiershuis601825255030
Oude Stallingen2003510065200100
Veranda2003510065200100
Pergola552060368060
Open Haard481230165030
Karrenhuis112251003620080
Boudoir40835124020
VIP room358---10

Ligging

Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen

Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen

Uitgebreid zoeken
Nieuw op Venues Online
Cityworkers - The Loft Cityworkers - The Loft

Dit karaktervol pand, met een gevelbreedte van 12 meter, situeert zich pal in het historisch centrum, vlak aan de Schelde. Na een recente totaalrenovatie werden de gelijkvloerse en eerste verdieping omgetoverd tot strakke, open ruimtes. Een moder ...

Mercure Hotel Blankenberge Mercure Hotel Blankenberge

Met zijn ligging vlakbij het station van Blankenberge is Mercure Hotel Blankenberge ongetwijfeld het best bereikbare hotel van deze West-Vlaamse badstad. Strategisch gelegen in de ‘gouden driehoek’ Brugge, Blankenberge en Zeebrugge li ...

ibis Styles Nieuwpoort ibis Styles Nieuwpoort

Het gloednieuwe ibis Styles Nieuwpoort Hotel, gelegen aan de Belgische kust, staat borg voor een oase van rust, waar bovendien design wordt gecombineerd met comfort.   Het hotel beschikt over 58 kamers en huisvest een ‘Harbour Bar&rsqu ...

Vleva Vleva

Vind de perfecte ruimte bij het Vlaams-Europees verbindingsagentschap (vleva), Kortenberglaan 71 in Brussel. Op een steenworp van de Europese Commissie, het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie, én op 2,5 km van het centrum v ...

Café Impérial Café Impérial

‘Café Impérial’ vind je op het gelijkvloers van het Paleis op de Meir. Deze Brasserie de Luxe is een knipoog naar de voormalige keizerlijke eigenaar, Napoleon. ‘Café Impérial’ heeft een belangri ...

Au rythme de Belvaux Au rythme de Belvaux

Au rythme de Belvaux biedt alle mogelijkheden om van je verblijf een succes te maken. Zowel vanuit business-standpunt als vanuit het leisure-standpunt.  Een mix van hoog kwalitatief residentieel comfort en de unieke faciliteiten maken van de ...

Het Pomphuis Het Pomphuis

Recht tegenover de imposante brandweerkazerne van Antwerpen staat een pomphuis, ooit gebouwd om droogdok 7 te ledigen en omgevormd tot een klassenvol restaurant. In dit gerenoveerde gebouw komt de sfeer van de jaren twintig en het roemrijke verle ...

Naxhelet Golf Club Naxhelet Golf Club

Dit charmante juweeltje, verscholen in het groen op 25’ van Namen en Luik, 50’ van Brussel en 70’ van Antwerpen, is niet zomaar een golfclub. Als totale ontspanningsplek kiest Naxhelet voluitvoor natuur, sport, welzijn, gastrono ...

Courtyard Brussels EU Courtyard Brussels EU

Bij Courtyard Brussels EU heten onze leuke, energieke en passievolle medewerkers onze gasten welkom. Onze open en ruime lobby is dé plek om elkaar te ontmoeten. De 150 kamers zijn ontworpen met comfort en gemak in gedachten en zijn uiterma ...

In de kijker