Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen

De Salons de Romree in Grimbergen liggen vlakbij de A12 en de Brusselse Ring. Deze voormalige vierkantshoeve uit de 18de eeuw beschikt over 10 polyvalente zalen tussen 35 en 350m2 die een voor een met veel smaak en originaliteit ingericht werden.

De locatie gaat perfect over in de groene omgeving die een en al rust uitstraalt. Een professioneel en zeer ervaren team zorgt ervoor dat elk type event tot in de puntjes geregeld is. De Salons de Romree bieden ook een zeer verfijnde, gastronomische keuken aan. Comfortabele parking.

Vergaderingen

De Salons de Romree beschikken over vergaderzalen die tussen de 10 en de 220 personen kunnen verwelkomen. De bijzonder professionele aanpak van het ervaren team garandeert een naadloos verloop van uw meeting. Vlakbij de A12 en de Ring van Brussel.

Congressen

De Salons de Romree liggen op een groot domein, omgeven door een oase van groen en rust. Deze congreslocatie beschikt over ruim 1.200m2 polyvalente zalen, omringd door prachtige terrassen en tuinen. Vlakbij de A12 en de Brusselse Ring.

Evenementen

In De Salons de Romree kan u terecht voor al uw familiale of bedrijfsfeesten in een uniek historisch, smaakvol en groen kader. Een vlekkeloze organisatie en een verfijnde gastronomie staan garant voor een geslaagd event. Ruime parkingfaciliteiten.

Capaciteit

Room nameU-shapeTheatreSchoolReceptionBanquet
Schuur35060220165400210
Hofstee12227704010070
Portiershuis601825255030
Oude Stallingen2003510065200100
Veranda2003510065200100
Pergola552060368060
Open Haard481230165030
Karrenhuis112251003620080
Boudoir40835124020
VIP room358---10

Ligging

Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen
Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen

Salons De Romree - Vergaderzalen Grimbergen

Uitgebreid zoeken
Nieuw op Venues Online
Vleva Vleva

Vind de perfecte ruimte bij het Vlaams-Europees verbindingsagentschap (vleva), Kortenberglaan 71 in Brussel. Op een steenworp van de Europese Commissie, het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie, én op 2,5 km van het centrum v ...

Ibis De Panne Ibis De Panne

In het centrum van de West-Vlaamse kuststad De Panne vind je Ibis Hotel De Panne, een nieuw, modern en trendy hotel vlakbij het strand. Dit centraal gelegen hotel biedt ondergrondse parkeergelegenheid, maar is tevens uitstekend te bereiken via tr ...

Comics Station Antwerp Comics Station Antwerp

Comics Station Antwerp, het nieuwe indoor pretpark gelegen in het station Antwerpen-Centraal, biedt naast de mogelijkheid om familiedagen of teambuildings te organiseren, een aantal uitgeruste zalen en ruimtes aan die kunnen afgehuurd worden voor ...

Hard Rock Cafe Antwerp Hard Rock Cafe Antwerp

Hard Rock Cafe Antwerp mixt de klassevolle vibe met de levendige music scene van de stad Antwerpen. Deze mix zorgt voor een unieke beleving voor elke bezoeker. Hard Rock Cafe Antwerp bevindt zich in het historisch centrum en vormt de ideale setti ...

ibis Styles Nieuwpoort ibis Styles Nieuwpoort

Het gloednieuwe ibis Styles Nieuwpoort Hotel, gelegen aan de Belgische kust, staat borg voor een oase van rust, waar bovendien design wordt gecombineerd met comfort.   Het hotel beschikt over 58 kamers en huisvest een ‘Harbour Bar&rsqu ...

Park Inn by Radisson Hasselt Park Inn by Radisson Hasselt

Park Inn by Radisson Hasselt: in hartje Hasselt Het Park Inn by Radisson Hasselt bevindt zich in het centrum van Hasselt en is gevestigd in de kleine toren van de TT-wijk, naast het zusterhotel Radisson Blu. Het hotel ligt op enkele stappen van d ...

Het Pomphuis Het Pomphuis

Recht tegenover de imposante brandweerkazerne van Antwerpen staat een pomphuis, ooit gebouwd om droogdok 7 te ledigen en omgevormd tot een klassenvol restaurant. In dit gerenoveerde gebouw komt de sfeer van de jaren twintig en het roemrijke verle ...

Mercure Hotel Blankenberge Mercure Hotel Blankenberge

Met zijn ligging vlakbij het station van Blankenberge is Mercure Hotel Blankenberge ongetwijfeld het best bereikbare hotel van deze West-Vlaamse badstad. Strategisch gelegen in de ‘gouden driehoek’ Brugge, Blankenberge en Zeebrugge li ...

Wild Gallery Wild Gallery

Met meer dan 2200 m² is deze zaal ideaal voor alle soorten evenementen. De zalen zijn volledig aanpasbaar volgens uw wensen. De Wild Gallery onderscheidt zich van andere zalen door het feit dat deze geen commissie of bijkomende kosten voor k ...

In de kijker