Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant

De Waerboom bevinden zich in Groot-Bijgaarden, aan de rand van Brussel, in een prachtige, groene, rustige en landelijke omgeving. Deze venue, een familiale onderneming, beschikt over 2.000 m² zalen. Hier kan u meer dan 1.000 genodigden ontvangen.

Zij genieten hier van een gastronomische keuken en overnachten desgewenst in het stijlvolle, moderne hotel dat over een uitgebreide Leisure infrastructuur beschikt. De unieke en centrale ligging van de Waerboom, vlakbij de Ring van Brussel is een troef voor al uw meetings, seminaries en events.

Mooie tuinen, idem terrassen én een ruime privéparking

Vergaderingen

De Waerboom beschikken over compleet uitgeruste en moduleerbare vergaderruimtes die baden in het daglicht. Uw meeting wordt volledig volgens uw wensen georganiseerd. Vlakbij de Ring van Brussel en voorzien van een ruime privéparking.

Congressen  

Uw congres in de Waerboom? De mogelijkheden en formules zijn onbeperkt. Hier genieten uw congresgangers van een perfecte congresaccommodatie, een exclusief hotel en verfijnde gastronomie. Unieke ligging vlakbij de Brusselse Ring en met grote parking.

Events

De Waerboom hebben een lange traditie in het organiseren van de meest uiteenlopende privé- en business events. Ook voor uw evenement is domein Waerboom een uitgelezen locatie, vlakbij de Ring van Brussel en voorzien van een ruime parking.

Capaciteit

Room nameTheaterClassroomRound tablesStanding
Bosch166160100140300
Memling196270150240350
Rubens6682701506001000
Salons Breughel1226030100200
Receptiezaal706030100140
Lobby1808060150450
Memling + Rubens8645403008401350

Ligging

Contactgegevens
Jozef Mertensstraat 140
1702 Groot-Bijgaarden
Belgium
Tel: 02/ 463.15.00
Fax: 02/ 463.10.30

Locatie
  • Congreszaal
  • Eventlocatie
  • Conferentielocatie
  • Hotel
  • Kasteel
  • Vierkantshoeve
  • Vergaderzaal
Ligging
  • Aan snelweg
  • Ring
  • Groen
Plaats
  • Brussel
  • Vlaams-Brabant
Faciliteiten
  • Free High-speed internet
  • Room Service
  • Health Club
  • Suites
  • WiFi
  • Eigen Catering
  • Eigen parking
  • Airco
  • Overnachting
10 tot 1000 personen
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant

Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant

Uitgebreid zoeken
Nieuw op Venues Online
Salons Van Edel Salons Van Edel

Salons van Edel is een geheel van zalen, keukens en bars in een prachtig gerenoveerd kasteel met slotgracht in Wilrijk, verborgen in een wandelpark naast de A12 tussen Antwerpen en Brussel. Het is een ideale en makkelijk bereikbare plek voor work ...

Docks Dome Docks Dome

Docks Dome is een locatie voor allerhande evenementen met een capaciteit van 150 tot 1400 personen. Met zijn 3000m² grote ruimte en prachtig zicht over Brussel is deze een prachtige locatie in Brussel. De locatie beschikt over twee panoramis ...

Het Pomphuis Het Pomphuis

Recht tegenover de imposante brandweerkazerne van Antwerpen staat een pomphuis, ooit gebouwd om droogdok 7 te ledigen en omgevormd tot een klassenvol restaurant. In dit gerenoveerde gebouw komt de sfeer van de jaren twintig en het roemrijke verle ...

Comics Station Antwerp Comics Station Antwerp

Comics Station Antwerp, het nieuwe indoor pretpark gelegen in het station Antwerpen-Centraal, biedt naast de mogelijkheid om familiedagen of teambuildings te organiseren, een aantal uitgeruste zalen en ruimtes aan die kunnen afgehuurd worden voor ...

Flinckheuvel Flinckheuvel

Flinckheuvel is een exclusief adres voor al uw recepties, feesten, vergaderingen en banketten. De zalen zijn prachtig gedecoreerd met zilver, kristal en antiek. U wordt hier in een sfeervolle omgeving culinair verwend met grote creativiteit. Deze ...

Ibis De Panne Ibis De Panne

In het centrum van de West-Vlaamse kuststad De Panne vind je Ibis Hotel De Panne, een nieuw, modern en trendy hotel vlakbij het strand. Dit centraal gelegen hotel biedt ondergrondse parkeergelegenheid, maar is tevens uitstekend te bereiken via tr ...

Hard Rock Cafe Antwerp Hard Rock Cafe Antwerp

Hard Rock Cafe Antwerp mixt de klassevolle vibe met de levendige music scene van de stad Antwerpen. Deze mix zorgt voor een unieke beleving voor elke bezoeker. Hard Rock Cafe Antwerp bevindt zich in het historisch centrum en vormt de ideale setti ...

Café Impérial Café Impérial

‘Café Impérial’ vind je op het gelijkvloers van het Paleis op de Meir. Deze Brasserie de Luxe is een knipoog naar de voormalige keizerlijke eigenaar, Napoleon. ‘Café Impérial’ heeft een belangri ...

Vleva Vleva

Vind de perfecte ruimte bij het Vlaams-Europees verbindingsagentschap (vleva), Kortenberglaan 71 in Brussel. Op een steenworp van de Europese Commissie, het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie, én op 2,5 km van het centrum v ...

In de kijker