Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant

De Waerboom bevinden zich in Groot-Bijgaarden, aan de rand van Brussel, in een prachtige, groene, rustige en landelijke omgeving. Deze venue, een familiale onderneming, beschikt over 2.000 m² zalen. Hier kan u meer dan 1.000 genodigden ontvangen.

Zij genieten hier van een gastronomische keuken en overnachten desgewenst in het stijlvolle, moderne hotel dat over een uitgebreide Leisure infrastructuur beschikt. De unieke en centrale ligging van de Waerboom, vlakbij de Ring van Brussel is een troef voor al uw meetings, seminaries en events.

Mooie tuinen, idem terrassen én een ruime privéparking

Vergaderingen

De Waerboom beschikken over compleet uitgeruste en moduleerbare vergaderruimtes die baden in het daglicht. Uw meeting wordt volledig volgens uw wensen georganiseerd. Vlakbij de Ring van Brussel en voorzien van een ruime privéparking.

Congressen  

Uw congres in de Waerboom? De mogelijkheden en formules zijn onbeperkt. Hier genieten uw congresgangers van een perfecte congresaccommodatie, een exclusief hotel en verfijnde gastronomie. Unieke ligging vlakbij de Brusselse Ring en met grote parking.

Events

De Waerboom hebben een lange traditie in het organiseren van de meest uiteenlopende privé- en business events. Ook voor uw evenement is domein Waerboom een uitgelezen locatie, vlakbij de Ring van Brussel en voorzien van een ruime parking.

Capaciteit

Room nameTheaterClassroomRound tablesStanding
Bosch166160100140300
Memling196270150240350
Rubens6682701506001000
Salons Breughel1226030100200
Receptiezaal706030100140
Lobby1808060150450
Memling + Rubens8645403008401350

Ligging

Contactgegevens
Jozef Mertensstraat 140
1702 Groot-Bijgaarden
Belgium
Tel: 02/ 463.15.00
Fax: 02/ 463.10.30

Locatie
  • Congreszaal
  • Eventlocatie
  • Conferentielocatie
  • Hotel
  • Kasteel
  • Vierkantshoeve
  • Vergaderzaal
Ligging
  • Aan snelweg
  • Ring
  • Groen
Plaats
  • Brussel
  • Vlaams-Brabant
Faciliteiten
  • Free High-speed internet
  • Room Service
  • Health Club
  • Suites
  • WiFi
  • Eigen Catering
  • Eigen parking
  • Airco
  • Overnachting
10 tot 1000 personen
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant
Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant

Waerboom - Conferentiehotel Vlaams-Brabant

Uitgebreid zoeken
Nieuw op Venues Online
Au rythme de Belvaux Au rythme de Belvaux

Au rythme de Belvaux biedt alle mogelijkheden om van je verblijf een succes te maken. Zowel vanuit business-standpunt als vanuit het leisure-standpunt.  Een mix van hoog kwalitatief residentieel comfort en de unieke faciliteiten maken van de ...

Ibis De Panne Ibis De Panne

In het centrum van de West-Vlaamse kuststad De Panne vind je Ibis Hotel De Panne, een nieuw, modern en trendy hotel vlakbij het strand. Dit centraal gelegen hotel biedt ondergrondse parkeergelegenheid, maar is tevens uitstekend te bereiken via tr ...

Het Pomphuis Het Pomphuis

Recht tegenover de imposante brandweerkazerne van Antwerpen staat een pomphuis, ooit gebouwd om droogdok 7 te ledigen en omgevormd tot een klassenvol restaurant. In dit gerenoveerde gebouw komt de sfeer van de jaren twintig en het roemrijke verle ...

Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys

Het Meeting- en Eventcentrum Staf Versluys ligt op een boogscheut van zee, strand en duinen. Centraal aan de kust in Bredene. Het centrum beschikt over meerdere zalen: het auditorium, de foyer, de evenementenzaal en meerdere vergaderruimtes. Daar ...

Kasteel Gravenhof Kasteel Gravenhof

Kasteel Gravenhof is een prachtig historisch domein op slechts 12 km van hartje Brussel, op 1minuut rijden vanaf de Brusselse Ring, afrit 20 Alsemberg – Huizingen. Het is er aangenaam & zeer rustig verpozen op het grote zuiderse terras. Dit ...

Flinckheuvel Flinckheuvel

Flinckheuvel is een exclusief adres voor al uw recepties, feesten, vergaderingen en banketten. De zalen zijn prachtig gedecoreerd met zilver, kristal en antiek. U wordt hier in een sfeervolle omgeving culinair verwend met grote creativiteit. Deze ...

Cityworkers - The Loft Cityworkers - The Loft

Dit karaktervol pand, met een gevelbreedte van 12 meter, situeert zich pal in het historisch centrum, vlak aan de Schelde. Na een recente totaalrenovatie werden de gelijkvloerse en eerste verdieping omgetoverd tot strakke, open ruimtes. Een moder ...

Courtyard Brussels EU Courtyard Brussels EU

Bij Courtyard Brussels EU heten onze leuke, energieke en passievolle medewerkers onze gasten welkom. Onze open en ruime lobby is dé plek om elkaar te ontmoeten. De 150 kamers zijn ontworpen met comfort en gemak in gedachten en zijn uiterma ...

Huis Van Nu Huis Van Nu

Het Huis Van Nu is een karaktervolle Interbellum villa die volledig werd gerenoveerd tot een gezellig vergaderhuis. De huiselijke sfeer maken de locatie uitermate geschikt om ongestoord te vergaderen met uw team, groep of organisatie.

In de kijker